تولید خاویار ایران

تولید خاویار ایران در خوزستان

تولید خاویار در ایران از دریای خزر استان های شمالی شکل گرفته اما بعد از شرکت های پرورش خاویار در شمال در سالهای اخیر تولید خاویار ایران در خوزستان انجام شده و در این زمینه پیشرفت چشمگیری داشته ایم . خاویار این دانه های که از تخم های ماهی خاویار ماهی گرفته شده از نظر غذایی دارای خواص بی شماری است و جز غذاهای گران شناخته شده در جهان است. تولید خاویار و صادرات ان به دیگر کشورها جز سوغاتی های ایران بوده است و اما متاسفانه در سال های اخیر با کمتر شدن تولیدات خاویار در دریای خزر مازندران کشورهای رقیب درصدد جاگزین بازار محصولات خود هستند و می خواهند در رقابت با این محصول جلو بزنند پس چه خوب است ما در بازار تولید وپرورش خاویار خود را رونق دهیم.

به جز مازندران در دیگر شهرهای که دارای شرایط پرورش هستند را انتخاب و شروع به فعالیت ، رشد و بهره برداری این محصول کنیم. بعد از آبهای مازندران می توانیم از آبهای خوزستان برای تولید خاویار بهره برداری کنیم. تولیدات و پرورش خاویار در مازندران نسبت به ۱۵ سال گذشته کاهش داشته است ، از این رو برای جلوگیری از کاهش روند تولیدات اقدام به پرورش خاویار ماهی ها در دزفول خوزستان شده اند.

شرکت تولید خاویار ایران در خوزستان

با در نظر گرفتن موارد بالا شرکت های شیلات نیز حمایت خود را از این فعالیت در این استان اعلام کردند. رشد ماهی ها در رودخانه دز نشان داده که این شهر می تواند بستر خوبی برای این گونه ماهی ها باشد. بعد از بررسی های انجام شده برای پرورش ماهیان خاویاری پرورش دهندگان و تولیدکنندگان خوزستان را زمینه مناسب جهت پرورش و تولید خاویار را داراست. عواملی که منجر به انتخاب استان خوزستان برای پرورش خاویار و محصول ان شده است.

 • آب
 • خاک
 • شرایط جوی
 • و……

شرکت تولید خاویار ایران در خوزستان

گونه خاویار ماهی در خوزستان

گونه ماهی که در دزفول پرورش می یابد ” سیبری ” می باشد. این ماهی پس از ۵ سال به وزن ۵/۸ کیلو گرم می رسد ، و بعد از ان می توان ۱ کیلوگرم خاویار از این ماهی استحصال کرد و به زودی خاویار ، گونه های ماهی خاویار سیبری پرورش یافته وارد بازار می شود.

گونه های ماهیان خاویاری

 • گونه فیل ماهی
 • بلوگا امپریال یا سه صفر
 • خاویار استرا یا طلا
 • خاویار الماس
 • خاویار روس
 • خاویار بری
 • خاویار سیبری

گونه خاویار ماهی در خوزستان

قیمت خاویار در مراکز تولید کننده خاویار

قیمت خاویار در مراکز تولید کننده خاویار میان هر یک از مراکز ها و شرکت های تولیدی فرق میکند. خاویار از نظر اندازه، وزن، نوع، و کیفیت در رتبه بندی های خود دارای قیمت های متفاوت میان یکدیگر می باشند که تفاوت این قیمت ها نیز در هر کشور میان کشورهای همسایه خود متمایز است زیرا هر یک کشورهای شمالی و جنوبی و دیگر مراکز ها به دلیل اینکه دارای قوانین مخصوص به خود چه از جهت عرضه نمودن محصولات و چه از نظر صادراتی.

قیمت خاویار در مراکز تولید کننده خاویار

خرید و فروش عمده انواع خاویار

خرید و فروش به صورت عمده در کنار جزیی به فروش رساندن خاویار نیز در بهترین نمایندگی ها و بزرگترین مراکز خرید و فروش ماهیان خاویاری ایرانی صورت گرفته می شود. که مشتریانی که در جای جای نقاط کشور های دیگر و مخصوصا ایران زندگی می کنند می توانند به راحتی یرای تهیه از یک نمایندگی مجهز و معتبر که دارای برندهای بسیار عالی میباشند خرید خود را انجام دهند و برای اینکه به صورت انلاین تهیه نمایند و در کمترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل گیرند میتوانند به نمایندگی بسیار بزرگ رایبد خاویار در جهان مراجعه نمایند.

خرید و فروش عمده انواع خاویار

مرکز تولید خاویار طلایی

مرکز تولید خاویار طلایی در کشور ما ایران امکانپذیر است و بسیار زیاد است زیرا این خاویار بومی دریای خزر ایران می باشد و برای همین است که جهت صدور نمودن به دیگر کشورهای جهان از طریق مراجعه به نمایندگی های معتبر کشور صورت گرفته می شود. رایبد خاویار میتواند در بهترین بسته بندی به صورت شیشه ای و قوطی انواع خاویارها را علاوه بر این خاویار طلایی که نام دیگر خاویار ماهی استرا می باشد و این نام به دلیل طیف رنگی اش است را در بهترین کیفیت به صورت بسیار اصل را در اختیار مشتریان خود در بازارهای داخلی ایرانی و همچنین میان بازارهای صادراتی قرار دهد.

مرکز تولید خاویار طلایی

تولید انواع خاویار طلایی

تولید انواع خاویار طلایی به صورت درجه یک یا دو  در میان نمایندگی های معتبر صورت میگیرد. ماهیان خاویاری از خانواده تاس‌ماهیان، از جمله گونه‌های آبزی کم نظیری هستند که از قدمتی چند صد میلیون ساله که به عصر ژوراسیک باز می‌گردد بر خوردارند و از این رو ماهیان خاویار را فسیل‌های زنده جهان می‌نامند که همراه با تکاملی فیلوژنی تا به امروز باز مانده‌اند. این ماهیان به ۲۷ گونه و زیرگونه در جهان تقسیم می‌شوند که از این تعداد ۶ گونه در دریای خزر زندگی می‌کنند. ارزش ماهیان خاویاری نه به جهت استفاده از گوشت آنان که به واسطه تخم آنان است.

تولید انواع خاویار طلایی

مرکز تولید خاویار در ایران

مرکز تولید خاویار در ایران بسیار زیاد می باشد که به دلیل بومی بودن ماهیان خاویاری در نوع ها و گونه های مختلف انواع محصول ها در بین نمایندگی های ایرانی موجود میباشند برای فروش. قیمت خاویار اصل ایران در بازار جهانی میان هر یک از نمایندگی ها و برند های معتبر محصولات ماهیان خاویاری متفاوت می باشد که مشتریان برای مطلع شدن از هر یک از قیمت های ماهیان خاویاری هنگام خرید می توانند به نمایندگی ها و مراکز بسیار معتبر ماهیان خاویار در ایران و واقع در شهرهای بزرگ کشور که می باشند مراجعه نمایند. برای همین جهت مطلع شدن محصول ها و قیمت انها میتوانید به رایبد خاویار مراجعه نمایید.

مرکز تولید خاویار در ایران

مرکز پخش و فروش خاویار

مرکز پخش و فروش خاویار مرغوب در داخل کشور بسیار می باشند زیرا دریای خزر در ایران می باشد و اصیل ترین خاویارهای صادراتی را در خود جای داده است که باید گفت شرکت رایبد خاویار دارای بهترین نمایندگی و فروشگاه انلاین و همچنین بهترین و مرغوب ترین برندها در سطح کشور و نیز جهان میباشد که شناخته شده در بازارهای داخلی و صادراتی نیز است و بسیاری از مشتریان خاویاری برای صادرات خاویار از طریق نمایندگی رایبد خاویار مراجعه و خرید خود را انجام میدهند.

مرکز پخش و فروش خاویار

مرکز پخش بهترین نوع خاویار در بازار

مرکز پخش بهترین نوع خاویار در شهرهای بزرگ و کوچک ایران بسیار زیاد می باشند. برای خریداری مشتریانی که میخواهند قبل از تهیه از قیمت ها مطلع شوند می توانند به نمایندگی های بزرگ معتبر خاویار ایران مراجعه نمایند. این نمایندگی برایش فرقی ندارد که مشتریان در کجای کشور و جهان حضور دارند انواع خاویارها را به صورت مستقیم وصل پس از تولید از طریق فروشگاه معتبر انلاین خود در اختیار مشتریان قرار میدهد.

مرکز پخش بهترین نوع خاویار در بازار

مرکز تولید کننده خاویار درجه یک

مرکز تولید کننده خاویار درجه یک در کشور ما بسیار متفاوت می باشند. مشتریان عزیز میتوانند با بهترین قیمت و بدون نگرانی از نمایندگی رایبد خاویار خریداری نمایند که قیمت ارزان محصولات ماهیان خاویاری رایبد به دلیل بی واسطه بودن این برند می باشد نه به دلیل کیفیت های محصولات که باید گفت کیفیت میان محصولات تازه فروشگاه بسیار بزرگش بسیار عالی و مرغوب می باشد که پس از تولید به صورت مستقیم در دسترس مشتریان قرار میگیرد.

مرکز تولید کننده خاویار درجه یک

صادرات انواع خاویار به وسیله مراکز فروش

صادرات انواع خاویار به وسیله نمایندگی و صدور خاویار تاس ماهیان پرورشی به صورت زنده فقط برای ماهیان با منشاء پرورشی مجاز و مستلزم دریافت  گواهی صادرات  از سوی مدیریت اجرایی ماهیان خاویاری مستقر در سازمان شیلات ایران صورت میگیرد. تنها شرکت هایی مجاز به دریافت این گواهی هستند که  نام آنها قبلا در  فهرست سایتس درج شده باشد. این فهرست با فهرست اشخاصی که دارای کارت بازرگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت  هستند، متفاوت است.

صادرات انواع خاویار به وسیله مراکز فروش

مراکز فروش انواع خاویار در ایران کدامند؟

از مراکز صادرات خاویاری را در ایران میتوانیم به بسیاری از نمایندگی ها در کشور مراجعه نماییم که در قیمت های ارزان بهترین های محصولات را میان همگان عرضه می نمایند. ماهیان خاویاری در زبان شیرین فارسی به نام «تاس ماهیان» و در جوامع بین‌المللی با نام «استورژن» (Sturgeon) شناخته می‌شوند. خاویار نیز بسته به اینکه از کدام نوع ماهی خاویاری گرفته شود، به سه نوع اصلی تقسیم می‌شود که هرکدام از آنها دارای کیفیت مخصوص به خود است

از مراکز خرید و فروش ماهیان خاویار

 • رایبد خاویار
 • خاویار ایرانی
 • کالچر خاویار
 • دریا خاویار
 • میراث خاویار
 • خاویار قروق تالس

مراکز فروش انواع خاویار در ایران کدامند؟

صادرات خاویار ایران به نقاط مختلف جهان

صادرات خاویار از ایران به تمام نقاط کشور بر عهده نمایندگی ها و برندهای عالی خاویاری می باشند که برای مطلع شدن از لیست های خاویاری کشور ایران میتوانید به نمایندگی های ماهیان خاویار معتبر کشور مراجعه نمایید. قیمت ها و لیست نرخ قیمت ها میان هر یک ار گونه های ماهیان خاویاری بسیار متفاوت میباشد ان هم بر اساس رتبه بندی انان و همچنین کیفیت هایشان. برای مثال قیمت خاویار بلوگا به دلیل نایاب و گرانبها بودنش بسیار بیشتر از دیکر گونه ها میباشد.

کشورهای صادراتی از ایران

 • عمان
 • قطر
 • اسپانیا
 • نیوزلند
 • کره جنوبی
 • کره شمال
 • کشورهای عربی
 • امریکا
 • اروپا
 • چین
 • ژاپن

صادرات خاویار ایران به نقاط مختلف جهان

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار ایران برای صادرات

قیمت خاویار ایران برای صادرات با قیمت خرید و فروش خاویار در داخل کشور متفاوت …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار