صادرات خاویار امپریال فیل ماهی

قیمت خرید خاویار در بازارهای خارجی

شش گونه ماهی های خاویاری در دریای خزر زندگی می کند و این ماهی ها خاویاری حدود ۹۰ درصد خاویار جهان را تولید می کنند. بزرگترین این ماهی ها فیل ماهی بوده که طول آن به چندین متر نیز می رسد.  اصلی ترین رقم برای صادرات خاویار امپریال فیل ماهی می باشد، این خاویار از فیل ماهی به دست می آید. بدیهی است اطلاع داشتن از ویژگی های خاویار ایران و انواع ماهی خاویاری می‌تواند در انتخاب خرید رقم های مختلف خاویار به ما کمک نماید. ماهی های خاویاری دریای خزر شامل:

  • فیل ماهی
  • تاس ماهی ایرانی
  • تاس ماهی روسی
  • ازون برون
  • شیپ
  • سیبری

صادرات خاویار امپریال فیل ماهی

خاویار دارای خاصیت درمانی بسیار زیادی می باشد و این امر باعث شده تا خاویار بیشتر مصرف شود. ایران نیز بیشتر از نصفی از خاویار جهان را تولید می کند و این یار ایرانی مورد صادرات قرار گیرد. خاویار بلوگا امپریال یکی از نمونه خاویارهای ایرانی است. خاویار بلوگا دارای کیفیت بسیار مناسبی می باشد. بلوگا امپریال فیل ماهی دارای دانه های درشت تری نسبت به بقیه خاویارهای موجود می باشد و این امر باعث شده تا یکی از خاویارهای صادراتی با شد. ماهی خاویار یا تاس‌ماهی نامی است که به بعضی از ماهیان خانوادهٔ تاس‌ماهیان (Acipenseridae) داده می‌شود که در مجموع حدود ۲۸ گونه دارد.

صادرات خاویار امپریال فیل ماهی

خاویار امپریال فیل ماهی

فیل ماهی خاویاری یکی از ماهیان خاویاری ایران زمین می باشد. فیل ماهی را از گرفته و خاویارش را پس از استحصال کردن جدا سازی می نمایند و این امر باعث شده تا خاویار فیل ماهی دارای انواع مختلفی مانند امپریال، درجه یک، درجه دو شود. سایز امپریال فیل ماهی خیلی بهتر از بقیه سایزها می باشد. رنگ خاویار بلوگا از خاکستری تیره تا خاکستری روشن متغییر می باشد و این خاویار دارای دانه های جدا از هم می باشد و دانه های خاویار فیل ماهی تقریبا درشت تر از بقیه ماهیان خاویاری است.

خاویار امپریال فیل ماهی

صادرات خاویار امپریال فیل ماهی به چه کشورهایی انجام می شود؟

   • آلمان
   • انگلیس
   • ژاپن
   • هنگ کنگ
   • امارات
   • قطر
   • اتریش
   • فرانسه
   • و….

صادرات خاویار امپریال فیل ماهی به چه کشورهایی انجام می شود؟

صادرات مستقیم خاویار به ترکیه

صادرات مستقیم خاویار به ترکیه از ایران صورت میگیرد که شامل همه نوع گونه های مهم خاویارها صادراتی میباشد و توسط شرکت های تولید پخش خاویار به سراسر جهان عرضه میگردد. ایران شامل ۵ گونه از خاویارهای میباشد. اين تعداد پنج گونه آن در درياي خزر زندگي مي‌كنند؛ دريايي كه به تنهايي ۹۳ درصد ذخاير ماهيان خاوياري جهان را در خود جاي داده است.  در این بین، خاویار بلوگا با رنگ خاکستری طرفداران بیشتری دارد و از نظر صادراتی نیز اهمیت بسیاری دارد. بیشترین نمایندگی که درصد صادراتی خاویارها را علاوه بر خاویار مهم بلوگا در کنار دیگر کشور های جهان به خود دارد نمایندگی رایبد خاویار می باشد که برای خرید میتوانید به سایت فروشگاه مراجعه نمایید.

صادرات مستقیم خاویار به ترکیه

صادرات انواع خاویار از ایران

صادرات انواع خاویار از ایران بسیار میباشد که خوشبختانه در سال حال اخیر بازارهای داخلی رونق بیشتری نسبت به بازارهای صادراتی و خارجی کشور داشته است. خاویار طلایی، سرخ و سیاه از انواع خاویار هستند که در این میان، خاویار سیاه از ارزش بالاتری برخوردار است، اگر چه ارزش تغذیه‌ای همگی کم و بیش یکسان است. برای خریداری با کیفیت ترین خاویار میتوانید با سایت نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید. این نمایندگی خاویاری بسیار مهم و با ارزش که جزو برترین و بزرگترین برندها در جهان نیز می باشد اناوع محصولات مورد نظر مشتریان خود را به همراه بسته بندی های باب میل مشتری و بسته بندی مخصوص برای صادرات در میان مشتریان خود عرضه می نماید.

صادرات انواع خاویار از ایران

صادرات مستقیم خاویار

صادرات مستقیم خاویار از کشور ما به راحتی با مراجعه به نمایندگی های مهم خاویاری همچون رایبد خاویار که مجوز بزرگ خاویار ایران کشور را بر عهده دارد صورت گرفته می شود بدون دردسر های بسیار و به همراه هزینه های زیاد برای هر مشتری. برای خرید ماهیان و خاویار صاداراتی نمایندگی های بسیاری را برای دسترسی مشتریان به خاویار به وجود امده است که میتوانید به سایت ماهیان خاویاری مراجعه نمایید. سرو کردن خاویارهای مرغوب ایرانی که اکثر مشتریان ممکن است ان را نادیده بگیرند در ظرف های استیل و یا میل نمودن ان با قاشق های استیل می باشد تا طعم مواد غذایی خاویاری عوض نشود.

صادرات مستقیم خاویار

خواص شگفت انگیز خاویار

خواص شگفت انگیز خاویار بسیار زیاد می باشد و به طور شگفت انگیزی بسیاری از بیماری ها را در خود برای درمان هر فرد جای داده است. در خاویارها و ماهیان خاویاری اسیدهای چرب امگا-۳ برای عملکرد مطلوب مغز و سلامت قلب حیاتی هستند، و به کاهش التهاب در بدن کمک می‌کنند. از انجا که دارای ویتامین مهم است، ویتامین B۱۲ نیز نقش مهمی در عملکرد مطلوب مغز دارد و در تبدیل کردن غذا به انرژی، نقش مهمی ایفا می‌کند. و اینکه باید  بدانیم انجمن قلب آمریکا به همه افراد توصیه می‌کند تا روزانه یک گرم امگا-۳ دریافت کنند. برای تهیه نمودن خاویارهای اصل با این خواص به نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید.

خواص خاویار
   • باعث از بین رفتن غلظت خون میشود
   • درمان کم خونی
   • جذب ویتامین های مختلف بر بدن
   • درمان پوکی استخوان
   • درمان افسردگی
   • درمان سرطان
   • و…..

خواص شگفت انگیز خاویار

فروش داخلی و خارجی خاویار

فروش داخلی و خارجی خاویار میان تمامی نمایندگی های ایرانی برای صادر نمودن خاویارها صورت میگیرد. خاویار بالای ۵ کیلو گرم برای مشتریان صادر میگردد و توسط نمایندگی ها صورت میگیرد و اگر غیر از این باشد برای تولید کننده و صادر کننده صرف نمی کند. مشتریان ثابت خاویاری برای اینکه همیشه خاویار را در کنار هر یک از وعده های غذایی خود دارند بهتر است برای اینکه از طعم یک نوع خاویاری زده نشوند هر سری طعم های مختلف دیگر خاویارها را مصرف نمایند که این به سلامت و نیز میل بیشتر خاویار در وعده های غذایی خود کمک بسیاری ممکن است انجام دهد و برای صادر کردن خاویار به راحتی به همراه هزینه کم میتوانید از رایبد خاویار تنها نمایندگی خاویار انلاین در کشور مراجعه نمایید.

فروش داخلی و خارجی خاویار

صادرات مستقیم خاویار ایران

صادرات مستقیم خاویار ایران بر عهده شرکت های تجاری تولیدات ماهیان خاویاری در شمال ایران و تهران میباشد. تمام خاویار صادر شده به اروپا وارد آلمان و از این کشور به سایر کشورهای اروپایی توزیع می شوند. فرانکفورت و هامبورگ دو شهر آلمان محسوب می شوند که خاویار ایران از طریق این شهرها به دیگر کشورها صادر میگردد. در کشور ایران در استان های شمالی کشور کارهای بسیار خوبی در زمینه صادرات گوشت ماهی خاویار صورت گرفته است. برای خرید محصولات صادراتی به نمایندگی بسیار معتبر و بی واسطه رایبد خاویار مراجعه نمایید تا از قیمت های ارزان و کیفیت های محصولات اصیل ان بهره مند شوید.

صادرات مستقیم خاویار ایران

عرضه خاویار درجه یک ایرانی

عرضه خاویار درجه یک ایرانی میان تمام کشور ها از طریق نمایندگی های معتبر ایرانی صورت میگیرد. ماهیان خاویاری گونه‌های آبزی کم نظیری هستند که از قدمتی چند صد میلیون ساله که به عصر ژوراسیک باز می‌گردد بر خوردارند و از این رو ماهیان خاویار را فسیل‌های زنده جهان می‌نامند که همراه با تکاملی فیلوژنی تا به امروز باز مانده‌اند. این ماهیان به ۲۷ گونه و زیرگونه در جهان تقسیم می‌شوند که از این تعداد ۶ گونه در دریای خزر زندگی می‌کنند. برای تهیه این ۶ گونه مهم و صادراتی به نمایندگی بزرگ رایبد خاویار میتوانید مراجعه نمایید.

عرضه خاویار درجه یک ایرانی

خرید اینترنتی انواع خاویار ایران

خرید اینترنتی انواع خاویار ایران و سوال اینکه از کجا باید محصولات را خریداری و تهیه نمایند در قیمت ارزان و مناسب به همراه کیفیت اصل برای خیلی از مشتریانی که دفعه اولشان می باشند و می خواهند کالاها و ماهیان صادراتی ایرانی را خریداری نمایند پیش می اید. باید بدانید که قبل از خرید محصولات ماهیان خاویاری در اصل بودن محصول و معتبر بودن نمایندگی اطمینان حاصل نمایید. خاویارهای اصل دارای درهای پلمپ شده، کدهای بهره برداری و همچنین تاریخ های تولید و انقضا میباشند. برای خرید محصولاتی ارگانیک به همراه قیمت های بسیار عالی و مناسب میتوانید به سایت فروشگاه نمایندگی معتبر و برند خاویار ایران مراجعه نمایید.

خرید اینترنتی انواع خاویار ایران

صادرات خاویار ایران به اروپا

صادرات خاویار ایران به اروپا زیر نظر نمایندگی ها کشور صورت میگیرد و صادرات ماهیان خاویاری به اروپا و علاوه بر اروپا به کشورهای بسیار بزرگ خارجی جهان نیز از طریق شرکت های تولید و پخش خاویاری با داشتن مجوزهای رسمی برای صادر کردن صورت میگیرد که مشتریان ایرانی نیز برای خرید انواع ماهیان میتوانند در هر کجای کشور که میباشند به سایت و نمایندگی بسیار بزرگ و دارای بهترین برند، خاویار ایران مراجعه نمایند. ارزش ماهیان خاویاری نه به جهت استفاده از گوشت آنان که به واسطه تخم آنان است. در کنار سرو کردن خاویار به این توجه کنید که چیزی را به اندازه یک قاشق در کنار ظرف قرار دهید.

صادرات خاویار ایران به اروپا

صادرات عمده خاویار به تمام نقاط مختلف دنیا

صادرات عمده خاویار به تمام نقاط کشور و مختلف دنیا از طریق مراکز مهم خاویاری مانند خاویار ایران صورت میگیرد و در ایران امروزه به دلیل داشتن و فراهم اوردن امکانات بسیار زیاد نمایندگی های معتبر خاویار ایرانی میتوانند به راحتی بهترین محصول ارگانیک و گوشت ماهیان خاویاری را علاوه بر خرید حضوری به صورت انلاین در دسترس مشتریان عزیز ایرانی قرار بدهند. نحوه خوردن خاویار را نیز میتوانید هنگا میل نمودن به همراه خوردن ان نان و یا شیرینی میل نمایید تا بهترین و دلچسب ترین مزه را در دهان خود داشته باشید.

صادرات عمده خاویار به تمام نقاط مختلف دنیا

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

پاسخی بگذارید