قیمت ماهی خاویار

قیمت ماهی خاویار دریای خزر

قیمت ماهی خاویار در فروشگاه های مختلف می تواند متفاوت باشد و بستگی به کیفیت و نوع خاویار دارد. انواع مختلفی از ماهی های خاویاری وجود دارند که قیمت ماهی خاویار دریای خزر که جزو مرغوب ترین ها است بسیار مناسب است. خاویار گران قیمت ترین غذای دنیا است که دارای فواید بسیاری می باشد. بسیاری از افراد آن را به عنوان صبحانه ای اشرافی و خوشمزه مصرف می کنند. مصرف این غذا کاملا سلیقه ای است که هم میتوان آن را خام و هم پخته سرو کرد. خوش طعم ترین خاویار از نوع سورگا می باشد که مشتریان زیادی دارد وخاویار آسترا طعم فندقی خاصی دارد که آن را برای ذائقه بسیاری از افراد مناسب کرده است. در ادامه به بررسی انواع خاویار و ویژگی های هرکدام و همچنین خواص فوق العاده آن می پردازیم.

قیمت ماهی خاویار

ماهی های خاویار که از جمله ماهی های کمیاب و ارزشمند می باشند در دریای خزر وجود دارند و پرورش می یابند. خاویاری که از این ماهی ها تهیه می شود سال های زیادی زمان نیاز دارد که تولید شود به همین دلیل ارزش آنها بالا است. دریای خزر بخش بزرگی از منابع ماهی های خاویاری را به خود اختصاص داده و انواع این ماهی ها در دریای خزر وجود دارند و به اقتصاد کشور کمک فروانی می کنند. قیمت ماهی خاویار به دلیل کمیابی و ارزشمندی بسیار بالا است مخصوصا خاویار های دریای خزر که بسیار با کیفیت هستند و منابع ویتامینی به شمار می روند.

قیمت ماهی خاویار

اخرین قیمت خرید ماهی خاویار خزر

ماهیان خاویاری موجود در دریای خزر دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام دارای قیمت مشخص و مخصوص به خود می باشند. ماهیان خاویاری علاوه بر خاویاری که دارند دارای فیله بسیار خوشمزه ای هستند که در ایران و کل جهان در حال خرید و فروش می باشد. گوشت ماهی خاویاری نیز ارزش غذایی بالایی مانند خاویارش دارا می باشد. طعم گوشت ماهیان خاویاری بسیار عالی می باشد. آخرین قیمت ماهیان خاویاری را می توان از مراکز عرضه این ماهیان به طور مستقیم دریافت نمود. ماهی های خاویاری با توجه به موارد مختلفی قیمت گذاری می شوند و آن موارد عبارتند از:

 • نوع ماهی خاویاری
 • وزن ماهی خاویاری
 • کیفیت فیله ی ماهی
 • نوع بسته بندی
 • خرید عمده و یا جزئی
 • و…….

اخرین قیمت خرید ماهی خاویار خزر

انواع ماهی های خاویاری دریای خزر

گونه های ماهیان خاویاری دریای خزر بسیار متفاوت می باشند. ماهیان خاویاری از نظر کیفیت و فیله حتی ارزش غذایی که دارند با یکدیگر از نظر قیمتی متفاوت می باشند. در کل جهان دریاهای متفاوتی وحود دارد و در داخل هر یک از آنها ماهی های خاویاری متفاوتی وجود دارد که از بین تمام ماهی های خاویاری شش گونه اصلی آن در دریای خزر یافت می شود. بیشتر این ماهی های در قسمت های دریایی که به ایران متصل است یافت می شوند. انواع شش گونه ماهی خاویاری دریای خزر عبارتند از:

 • فیل ماهی خاویاری دریای خزر
 • تاسماهی خاویاری دریای خزر
 • اوزون برون خاویاری دریای خزر
 • قره برون خاویاری دریای خزر
 • استرلیاد خاویاری دریای خزر

انواع ماهی های خاویاری دریای خزر

سایت آنلاین خرید ماهی خاویار

ماهی خاویاری یکی از انواع ماهی های بسیار بسیار پر خاصیت در ایران است که امروزه به صورت پرورشی نیز در حال تولید می باشد. خرید و فروش انواع ماهی های خاویاری در ایران و جهان به صورت ویژه ای در حال خرید و فروش می باشد. ماهیان خاویاری با قیمت های مختلفی در ایران و جهان در حال خرید و فروش می باشند. ماهی خاویاری به سبب تولید خاویار در ایران دارای ارزش بسیار بالایی می باشد و همه خواستار خرید این ماهی و خاویارشان هستند. ماهی های خاویاری دارای خاویارهایی می باشند که هر دو آنها به صورت آنلاین در جهان خرید و فروش می شوند.

سایت آنلاین خرید ماهی خاویار

خرید ماهی خاویار

خرید ماهی خاویاری به صورت آنلاین امروزه در سراسر کشور امکان پذیر می باشد و این موضوع سبب شده تا حتی افرادی که در جنوب کشور هستند بتوانند انواع ماهی خاویاری را با قیمت مناسب خریداری و مصرف نمایند و از خواص ویژه اش بهره ببرند. امروزه علاوه بر خرید و فروش ماهی خاویاری خاویارش را نیز به صورت آنلاین و حضوری خرید و فروش می نمایند. ماهیان خاویاری دارای گوشت و روغن بسیار پر خاصیت هستند که برای تمام سنین مفید می باشد و همه می توانند از آن تغذیه نمایند.

خرید ماهی خاویار

سایت خرید انواع ماهیان خاویاری

سایت های تاسیس شده در ایران به گونه ای تاسس شده اند که در آنها امکان خرید و فروش انواع ماهی خاویاری امکان پذیر می باشد. مردم می توانند با خرید ماهی خاویاری و خاویارش به صورت اینترنتی از مزایای خرید اینترنتی بهره مند شوند و بهترین سود را از خرید خود ببرند. انواع مزای خرید اینترنتی عبارت است از: افراد می توانند انواع خاویار را به روش اینترنتی با قیممت عالی خریداری نمایند. با خرید از سایت اینترنتی می توانید انواع خاویار را خریداری و در درب منزل تحویل گرفته و هزینه را پرداخت نمایید. پس ما با این اوصاف ما به شما پیشنهاد می دهیم که انواع ماهی خاویاری را به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

سایت خرید انواع ماهیان خاویاری

صادرات ماهی خاویار

فروشگاهها و سایت های آنلاین در زمینه ماهی خاویاری علاوه بر خرید و فروش ماهی خاویاری در کشور می توانند این جاندار آبزی را به کشورهای مختلفی با قیمت مناسب صادر نمایند. ماهی های خاویاری گوشت بسیار خوبی دارند که بعد از پخته شده بسیار بسیار لذیذ می باشد. گوشت این ماهی ها در کشورهای مختلفی دارای طرفداران زیادی می باشد و همین موضوع سبب صادرات این ماهی به میزان قابل توجهی شده است. صادرات خاویار به تمام کشورها حتی سود بسیار عالی برای افراد و کشور ایران دارا می باشد برای همین است که افراد خواستار صادرات انواع ماهی خاویاری هستند.

صادرات ماهی خاویار

انواع خاویار

به طور کلی می توان سه نوع خاویار

 • بلوگا
 • سوروگا
 • آسترا
 • بری
 • فشرده
 • طلایی
 • شیلات
 • کلاسیک

را نام برد. هر کدام از این خاویار ها از ماهی های خاصی تهیه می شوند به طور مثال خاویار بلوگا که دارای دانه های درشت و خوش رنگی می باشد از فیل ماهی به وجود می آید. خاویار آسترا که اندازه ای متوسط و طیف رنگی گسترده ای از خاکستری تیره تا زیتونی دارد و به آن اصطلاحا خاویار طلایی گفته می شود از تاس ماهی حاصل می شود. که توسط شرکت خاویار طلایی ایران بصورت مستقیم عرضه میشود. خاویار سوروگا از ماهی ازون برون بدست می آید کو دارای کوچکترین اندازه دانه می باشد و خوش طعم ترین است.خاویار بری که در سیبری و شمال روسیه وجود دارد در ایران موجود نیست و بسیار کم یاب است از ماهی چالباش تهیه می شود.

انواع خاویار

خرید انواع خاویار

هریک از خاویار های نام برده شده را می توانید از مراکز فروش خاویار که در سراسر شهر های ایران وجود دارند تهیه کنید. به دلیل اینکه انواع تقلبی این خاویار ها به وفور در بازار وجود دارد بهتر است از اصل بودن آن اطمینان حاصل فرمایید. خاویار اصل و تقلبی در قیمت، رنگ و اندازه دانه ها و همچنین طریقه بسته بندی آن ها تفاوت دارند. قسمت بالای خاویار اصل سبب شده که مردم به خرید تقلبی آن روی بیاورند. جالب است بدانید خاویار تقلبی از پارافین تهیه می شود که به شدت برای سلامتی مضر می باشد پس بهتر است برای خرید به مراکز معتبر بروید.

خرید انواع خاویار

خواص ویژه خاویار ایران

خاویار ماده ای با ارزش غذایی بسیار بالا و انرژی فوق العاده می باشد. در این ماده غذایی فواید زیادی نهفته است که با دانستن آنها بیشتر به ارزش آن پی خواهید برد.

 • افزایش توان و انرژی در افراد
 • جلوگیری از ابتلا به افسردگی
 • کاهش میزان کلسترول خون
 • پیشگیری و درمان بیماری های گوارشی
 • درمان بیماری هاز قلب و عروق
 • کاهش التهاب مفاصل

از جمله مزیت های مصرف خاویار می باشد.

خواص ویژه خاویار ایران

 

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خرید فیل ماهی زنده ۲۰ کیلویی

خرید فیل ماهی زنده ۲۰ کیلویی

در خرید فیل ماهی زنده وزن ۲۰ کیلویی بسیار ایده آل بوده و افراد مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار