فروش خاویار فیل ماهی

صادرات بهترین نوع خاویار جهان از ایران

سسهم صادرات بهترین نوع خاویار از ایران چقدر می باشد؟ بهترین نوع خاویار جهان کدام است؟ تولیدکننده اصلی خاویار ایرانی چه ماهیای می باشند؟ صادرات بهترین نوع خاویار به کدام کشوها صورت می گیرد؟ خاویار یکی از برترین غذا های دریایی است. البته از قیمت بسیار گرانی برخوردار می باشد. خاویار از ماهیان مهم خاویاری تولید می شود و البته به این ماهیان خاویاری، استروژن نیز گفته می شود. بیش از ۲۸ گونه از ماهیان خاویاری در جهان رشد می کنند که ۵ گونه از این ماهیان متعلق به کشور ایران و دریای خزر می باشد که البته از برترین و مرغوبترین خاویار جهان را تولید می کنند.

صادرات بهترین نوع خاویار جهان از ایران

 

معرفی برخی ماهی خاویار جهان

 • فیل ماهی خاویاری
 • اوزون برون
 • تاس ماهی ایرانی
 • تاس ماهی روس
 • کالوگا
 • آمور
 • شیب
 • استرلیاد

معرفی برخی ماهی خاویار جهان

ماهی بلوگا:

از برترین انواع ماهی خاویاری که البته بهترین نوع خاویار جهان را تولید می کند، ماهی بلوگا یا فیل ماهی  نام دارد. این ماهی از گونه های وحشی و بزرگ دریای خزر بوده است که از وزن ۱۴۰۰ کیلوگرم برخوردار می باشد.خاویار بلوگا از برترین و مرغوب ترین خاویار جهان به شمار می رود و همچنین می توان گفت که نسبت به دیگر انواع خاویار گرانتر بوده و بیش ترین صادرات را به خود اختصاص داده است. این خاویار از ارزش اقتصادی و غذایی بالایی برخوردار می باشد. خاویار بلوگا از دانه های درشت و لطیفی برخوردار می باشد.

ماهی بلوگا:

تاس ماهی:

یکی دیگر از انواع ماهی خاویاری که در تولید خاویار سهیم می باشد و نام خاویار این ماهی، آسترا بوده است، می توان به تاس ماهی اشاره نمود. این ماهی از ماهیان پر اشتها به شمار می رود و خاویار آن در درجه دو قرار گرفته است و وزن این ماهی به ۸۰ کیلوگرم نیز می رسد. خاویار استرا دارای طیف خاکستری و طلایی بوده است و البته مزه این خاویار شبیه فندق می باشد و از نظر کیفیت و مرغوبیت با دیگر انواع خاویار متفاوت می باشد.

تاس ماهی:

ماهی اوزون برون:

ماهی خاویاری اوزون برون گونه ای از برترین انواع ماهی در ایران بوده که البته از جثه بزرگی برخوردار می باشد و وزن این ماهی به ۲۵ کیلوگرم نیز می رسد. این ماهی از ماهی های درشت اندام خزر بوده و از پوزه ای کشیده برخوردار است. خاویار این ماهی با نام خاویار سوروگا معرفی می شود و همچنین از رنگ خاکستری تیره برخوردار بوده و دانه های آن ریز می باشد. خاویار سوروگا  با قیمت کمتری در بازار به فروش می رسد و رتبه آخر نسبت به خاویار های معرفی شده را به خود اختصاص داده است.

ماهی اوزون برون:

صادرات بهترین نوع خاویار ایرانی

صادرات خاویار ایرانی هر ساله در حال افزایش می باشد. هر سال بیش از ۹۳ درصد از خاویار کل جهان توسط ماهیان خاویاری دریای خزر تولید می شود و البته می توان گفت که ارزش این محصول از جمله منابع درآمدی بسیار بالا محسوب می شود. البته ایران می تواند بخش بزرگی از تولیدات خود را به کشور های مختلفی آمریکایی و اروپایی صادر کند.

انواع بهترین خاویارهای پرورشی برای صادرات در ایران

 • خاویار پرورشی بلوگا
 • خاویار پرورشی سوروگا
 • خاویار پرورشی آسترا
 • خاویار پرورشی بری
 • خاویار پرورشی طلایی
 • خاویار پرورشی فشرده
 • و…..

صادرات بهترین نوع خاویار ایرانی

 

قیمت بهترین خاویار صادراتی

قیمت بهترین خاویار صادراتی در ایران اول اینکه باید گفت بستگی به این دارد که خاویار و بهترین انها را در کجا و از کدام یک از نمایندگی در میان کدام بازار خریداری می نمایید.خاویار در بازارهای داخلی میان شرکت های پخش و تولیدی ان بسیار نرخ قیمتش با دیگر محصولات حتی در کنار گونه های خود نیز متفاوت می باشد و دوم اینکه قیمت ها در بازار ادراتی خارجی بین نمایندگی ها به دلیل شرایط اقتصادی و قانون هر کشور با دیگری فرق میکند. در ایران رایبد خاویار تمامی اطلاعات مورد نظر شما را در اختیارتان قرار میدهد.

قیمت بهترین خاویار صادراتی

صادرات انواع خاویار از ایران

صادرات انواع خاویار از ایران به دلیل اینکه وجود ارگانیک ترین و اصیل ترین محصول های خاویاری در کشور ما بین همه ی نمایندگی ها جهت صدور کردن به کشورهای جهان صورت گرفته می شود که به همراه قوانین و طی رد کردن مراحل قانونی جهت صادر نمودن را باید سپری و سپس برای صادر آماده گردند. اگر به دنبال یک برند خاویار مهم ایرانی جهت تهیه و نیز صادر کردن به کشورهای همسایه می باشید به همراه سرتیفیکت برای صادر کردن به شما پیشنهاد میکنم که باه رایبد خاویار مراجعه نمایید.

صادرات انواع خاویار از ایران

تشخیص خاویار اصل برای صادرات

تشخیص خاویار اصل برای صادرات به راحتی تنها با قرار گرفتن اطلاعات بسیار کمی در کنار خود امکان پذیر است. خاویار اصل دارای تاریخ های انقضا و تولید زیر بسته های خود می باشند که بسته های خاویاری دارای مهر سازمان جهاد کشاورزی می باشد و نیز درب هایشان باید پلمپ شده باشند و اما خاویار های تقلبی را به راحتی تنها با یک نگاه میتوانید مشاهده نمایید زیرا اگر به انها با دقت نگاه کنید میبینید که ممکن است هر کدام دارای اشکال های مختلف باشند که اصیل ها اینگونه نیستند.

انواع راه حل ها برای تشخیص خاویار اصل

 • خاویار اصل دارای رنگ خاکستری می باشد
 • خاویار اصل روغن پس نمی دهد
 • خاویار اصل دارای تمام مجوزهای بهداشتی می باشد
 • خاویار اصل دارای بهترین بسته بندی ها با تاریخ تولید و انقضا می باشد
 • و……..

ٰٰٰتشخیص خاویار اصل برای صادرات

خواص شگفت انگیز خاویار صادراتی

خواص شگفت انگیز خاویار صادراتی و یا غیر صادراتی فرقی ندارد همه ی خاویارها به جهت اصل بودن دارای خواص های شگفت انگیزی می باشند که از جمله خواص های ان میتوان به کاهش و درمان فشار خون، قند خون، درمان و کاهش استرس ه، درمان صد درصد تضمینی و توسط پزشکان سرطان می باشد، درمان افسردگی و بخصوص پس از دوران بارداری برای خانم ها، درمان عالی پوکی استخوان به همراه هزار نوع درمان های دیگر که از نمونه های کوچک خواص این خاویار می باشد.

خواص شگفت انگیز خاویار صادراتی

صادرات مستقیم خاویار

صادرات مستقیم خاویار بر عهده مراکز تولیدی و فروش ماهیان خاویاری می باشد. میزان مجاز خاویار همراه مسافر برای خروج و صادر به کشورهای جهان باید بالای ۵ کیلوگرم باشد و در صورتی که زیر ۵ باشد خاویار صادر نمی گردد فقط در زمانی این امکان صورت میگردد که به شرکت تولید کننده و صادر کننده مبلغی بدهند زیر زیر ۵ کیلو گرم برای تولید کننده صرف نمی کند. برای صادرات به صورت مستقیم پس از تولید به بهترین نحو به نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید.

صادرات مستقیم خاویار

صادرات خاویار پرورشی آسترا

صادرات پرورشی خاویار استرا را به راحتی و به همراه کیفیت های اصل در قیمتی بسیار مناسب با نوع محصول را میتوانید از نمایندگی رایبد خاویار درخواست و اقدام به خرید نمایید. میانگین طول و وزن این دسته از ماهیان خاویاری به ترتیب حدود ۲ متر و ۲۰۰ کیلوگرم است. تخم این نوع ماهی، رنگی بین زیتونی مایل به خاکستری تا قهوه‌ای تیره دارد. خاویار آسترا از خوش‌طعم‌ترین انواع خاویار در دنیا به حساب می‌آید.

صادرات خاویار پرورشی آسترا

صادرات عمده خاویار به تمام کشورها

صادرات عمده خاویار به تمام کشور های جهان از طریق برندهای خاویاری مرغوب مثل رایبد خاویار به همراه مجوز رسمی برای صادرات صورت میگیرد. خاویار نیز بسته به اینکه از کدام نوع ماهی خاویاری گرفته شود، به سه نوع اصلی تقسیم می‌شود که هرکدام از آنها دارای کیفیت مخصوص به خود است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمام گونه های ماهیان خاویاری به سایت فروشگاه معتبر رایبد خاویار در هر کجا که هستید مراجعه نمایید.

صادرات عمده خاویار به تمام کشورها

صادرات خاویار ایران به اروپا

صادرات خاویار ایران به اروپا و در کل به تمام کشورها خاویار ها باید بالای ۵۰ گرم باشند که اگر کمتر از این باشد نه برای تولید کننده و نه برای صادر کننده صرف می کند. خاویارهای ایرانی از مرغوبیت بسیاری برخوردارند و همچنین  بسیار پرطرفدار در بین مشتریان می باشند.  برای صادر کردن به این کشورها به صورت کاملا اسان و در کیفیت های عالی میتوانید به نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید.

صادرات خاویار ایران به اروپا

فروش خاویار صادراتی ایران

فروش خاویار صادراتی ایران به تمام کشورهای جهان صورت میگیرد که علاوه بر اروپا کشورهای عربی از جمله امارات، عمان و کشورهای شرق آسیا به ویژه کره جنوبی از دیگر بازارهای هدف صادرات خاویار ایرانی محسوب می شوند.  انواع خاویار شامل  (خاویار بلوگا که از فیل ماهیست, خاویار آسترا که از تاس ماهیست, خاویار سوروگا که از اوزون برون است). برای خرید هر سک از اینها به رایبد خاویار روی بیاورید چرا که بهترین را در اختیارتان قرار خواهد داد.

فروش خاویار صادراتی ایران

صادرات انواع خاویار درجه یک

صادرات انواع خاویار درجه یک به کشورهای کره جنوبی، اسیایی اروپایی و عربی صورت میگیرد. ماهی خاویار یا تاس‌ماهی نامی است که به بعضی از ماهیان خانوادهٔ تاس ماهیان (Acipenseridae) داده می‌شود که در مجموع حدود ۲۸ گونه دارد. فیل ماهی، اوزون برون، تاس ماهی ایرانی، تاس ماهی روسی و ماهی شیپ  از مهمترین انواع ماهیان خاویاری هستند.

صادرات انواع خاویار درجه یک

خرید خاویار صادراتی با قیمت مناسب

خرید خاویار صادراتی با قیمت بسیار مناسب را را جهت تمایل به خریداری میتوانید به نمایندگی های معتبر و مراکز خاویار ایرانی در کشور همچون شرکت های تولیدی خاویار ایران، میراث خاویار، رایبد خاویار، دریا خاویار، خاویار قروق تالش و دریا خاویار، مراجعه نمایید. این نمایندگی ها در ایران از مهمترین شرکت های تولیدی در داخل کشور هستند که سرمایه ای بسیار بزرگ را برای اقتصاد کشور و کار برای قشر جوامع را به وجود می اوردند.

خرید خاویار صادراتی با قیمت مناسب

صادرات خاویار ایرانی

صادرات خاویار ایرانی بر عهده نمایندگی های معتبر و بسیار بزرگ در کشور ایران ما که اصلی ترین نقش را در زمینه تولید کردن ماهیان خاویاری اصل و تامین برای مشتریان داخلی و خارجی جهت صادرات را دارد. ماهیان خاویاری ایرانی صادراتی ۵ گونه می باشند که یکی از مهم ترین انها بلوگا امپریال برای صادرات است و از نظر کیفیت در بهترین رتبه و اولین برند جهان قرار دارد. برای خرید به صورت اسان به همراه کیفیت های عالی  و قیمت های ارزان به نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید.

صادرات خاویار ایرانی

قواعد صادرات خاویار

قواعد صادرات خاویار بسیار سخت نیست که تنها به وسیله خریداران صورت نمی گیرد بلکه نصف بیشتر ان بر عهده نمایندگی هایی که صادر می نمایند است. مقررات کالای همراه مسافر اینگونه میباشد که برای صادر کرد باید بالای ۵ کیلو گرم باشد زیرا اگر غیر از این باشد نه برای تولید کنند ه و نه برای شرکت و نمایندگی صرف نمیکند و اگر زیر این عدد باشد باید هزینه ای را به شرکت تولید کننده پرداخت نمایند.

انواع مجوزها برای صادرات خاویار

 • مجوز صادراتی دامپزشکی
 • مجوز صادراتی سایتس
 • مجوز صادراتی حمل و نقل
 • مجوز صادراتی قرنطینه
 • مجوز صادراتی و گواهی مقصد
 • مجوز صادراتی و گواهی مبدا
 • مجوز صادراتی و کارت بازرگانی
 • و…..

قواعد صادرات خاویار

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار آسترا و سوروگا و بلوگا

صادرات خاویار آسترا و سوروگا و بلوگا

صادرات خاویار آسترا و سوروگا و بلوگا توسط رایبد خاویار صادر می گردد. برای صادرات …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار