صادرات خاویار پرورشی

صادرات خاویار پرورشی ایران

صادرات خاویار پرورشی ایران امروزه به دلایل بسیار زیادی ماهیان پرورشی دریای خزر در حال کاهش میباشد و ذخایر این ماهی ها در حال از بین رفتن می باشد و این موضوع باعث شده تا افراد ماهیان خاویاری زیادی پرورش بدهند و این موضوع باعث شده تا تولید خاویار ایرانی روز به روز افرایش یابد. صید و صادرات خاویار دریایی امروزه ممنوع می باشد و این موضوع باعث شده تا صادرات خاویار پرورشی افزایش داده شود و تمام خاویارهای موجود در ایران خاویارهای پرورشی باشد.

صادرات خاویار ایرانی

خاویار ایرانی یکی از غذاهای پر انرژی است که در سطح جهان دارای شهرت بسیاری می باشد و موضوع یکی از عواملی است که باعث شده تا صادرات خاویار ایرانی به کلیه کشورها صورت گیرد و خاویار ایرانی دارای علاقه مندان زیادی باشد. خاویار یکی از غذاهای کاملی است که در ایران به میزان قابل توجهی تولید و صادرات می شود.

صادرات خاویار ایرانی

صادرات خاویار پرورشی ایران

خاویار یکی از انواع محولاتی است که دارای دانه های سیاه و زیبا می باشد و این موضوع باعث شده تا به مروارید سیاه ایرانی معروف شود. صادرات خاویار پرورشی ایرانی دارای ارزش اقتصادی بسیار بالایی می باشد. خاویار پرورشی دارای درجه بندی مختلفی می باشد. خاویار پررشی در بسته بندی های مختلفی مورد صادرات قرار گرفته است. صادرات خاویار پرورشی ایرانی بیش تر از نیم قرن است از ایران به میزان قابل توجهی به کلیه کشورها صورت می گیرد.

صادرات خاویار پرورشی ایران

صادرات خاویار پرورشی ایران در سال چه مقدار است؟

امروزه در ایران سعی شده است که در حدود ۱۰ تن خاویار و ۱۰ هزار تن گوشت ماهی خاویاری تولید شود. سالیان سال است که در حدود ۱٫۵ تن خاویار از ایران به کشورهای مختلف صادر شده است. در حدود ۱۰۳ هزار تن ماهیان خاویاری از کشور ایران به تمامی کشورها صادرات شده است. صادرات خاویار ایرانی روز به روز در حال افرایش است و خاویار ایرانی حتی به آمریکای شمالی نیز صادر شده است.

انواع خاویار صادراتی ایرانی

 • خاویار بلوگا
 • خاویار کالوگا
 • خاویار آسترا
 • خاویار سوروگا
 • خاویار بری
 • خاویار طلایی
 • خاویار فشرده
 • خاویار کلاسیک

صادرات خاویار پرورشی ایران در سال چه مقدار است؟

قیمت خاویار پرورشی

قیمت خاویار پرورشی در ایران در خارج از کشور میان بازاری های داخلی و صادراتی قیمت ها متفاوت می باشند و از هم متمایز هستند. نرخ قیمت در میان هر یک از گونه های ماهیان خاویاری نیز فرق می کند و بر اساس کیفیت و وزن و اندازه ای که دارد و اینکه نظر خاص و اصیل بودن قیمت هایشان نیز قطعا متفاوت است اما متفاوت تر از نوع دیگر نوع خاویاری های دیگر می باشد. ماهیان مرغوب خاویاری را در نمایندگی های معتبر و انلاین رایبد خاویار ما جست و جو و خریداری نمایید. اگر ماهی را هنگام خارج کردن خاویار از شکم بی حس نکنند، ماده ای شیمیایی از خود ترشح می کند که باعث تلخ شدن خاویار و آسیب دیدن دانه های آن می شود.

قیمت خاویار پرورشی

صادرات خاویار پرورشی

صادرات خاویار پرورشی در کشور ایران میان بهترین نمایندگی ها با داشتن بهترین برند ها صورت میگیرد. فروش خاویار پرورشی برای داخل کشور نیز برعهده نمایندگی رایگان خاویار می باشد که علاوه بر صادر کردن محصولات آنها با صورت بسیار اصل و ارگانیک در بهترین بسته بندی های دلخواه مصرف کنندگان ایرانی به راحتی قرار خواهد داد. برای صادرات ابتدا باید مقصد کشور مورد نظر خود را انتخاب نمایید و سپس با مطلع کردن کشور از نمایندگی میتوانید محصول را صادر نمایید.  سایت ما به صورت آنلاین اطلاعات جامع و کاملی را در مورد محصولات خود در اختیار شما قرار می دهد تا شما نیز بتوانید از با کیفیت ترین خاویار ایرانی بهرمند شوید و از آن استفاده کنید.

صادرات خاویار پرورشی

صادرات خاویار بلوگا پرورشی

صادرات خاویار پرورش به کشورهای خارجی همچون کشورهای روسیه، امریکا، بلژیک، سویس، فرانسه، ایتالیا، کانادا، کره جنوبی و شمالی، و بخصوص مهمترین ان این است که میان شهرهای هر یک از کشورها نیز توسط نمایندگی رایبد خاویار عرضه مینمایند. خاویار بلوگا رقم یک شیلات اغلب دانه های بزرگتری نسبت به دانه های خاویار پرورشی دارد. البته گفتنیست که عمل تخم گذاری توسط هر ماهی دریایی می تواند بارها قبل از صید ماهی و گرفتن خاویار انجام شود که بعضا توانایی درشت تر بودن نسبت به خاویار پرورشی را داراست. دانه های خاویاری که در ایران تولید می شوند به صورت کروی شکل و در ظرف های فلزی بسته بندی می شوند و به سراسر دنیا صادر می شوند.

صادرات خاویار بلوگا پرورشی

فروش خاویار پرورشی

فروش خاویار پرورشی و برای مطلع شدن از خاویارها خزر را جهت مطلع شدن و کسب اطلاعات دقیق میتوانید به نمایندگی های بسیار معتبر خاویارهای ایرانی مراجعه نمایید. ماهیان خاویاری دریای خزر به ۲۷ گونه و زیرگونه در جهان تقسیم می‌شوند که از این تعداد ۶ گونه در دریای خزر زندگی می‌کنند. ارزش ماهیان خاویاری نه به جهت استفاده از گوشت آنان که به واسطه تخم آنان است. ۵ گونه از ماهيان خاوياري ممتاز جهان در اين دريا زيست مي كنند كه به ترتيب كيفيت عبارتند از : فيل ماهي یا بلوگا، قره برون يا تاس ماهي ايران ، چالباش يا تاس ماهي روس ، ماهي شيپ و ماهي اوزون برون .

فروش خاویار پرورشی

قطب فروش خاویار پرورشی در ایران

قطب فروش خاویارهای کشورمان دارای شهرت جهانی در میان تمام جهان است و با وجود این که بسیاری از کشورها هستند که به تولید خاویار مشغولند، اما هنوز هم نتوانسته اند در این زمینه با کشور ما رقابت کنند، چرا که ما دارای ماهیان خاویار بی نظیری هستیم که در دریای خزر زندگی می کنند و به همین علت توانسته ایم در تولید خاویار حرف اول را در جهان بزنیم و خاویار ایرانی شهره ی خاص و عام است. در ایران تمامی محصولا ت ماهیان به صورت پرورشی در بین مزارع خاویاری در شمال کشور تولید می شوند. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت خاویار ایرانی موجود در این سایت، با ما ارتباط برقرار کنید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

قطب فروش خاویار پرورشی در ایران

صادرات بهترین خاویار پرورشی

صادرات بهترین خاویار پرورشی در حال حاضر رو به رشد میباشد زیرا مشتریان بازارهای داخلی ایران به دلیل دسترسی اسان به انواعع خاویارها و همینطور اطلاعاتی که درباره انها دارند بیشتر جذب خاویارها و ماهیان خاویاری ایران به نسبت بازارهای صادراتی خارجی شده اند و این باعث رونق بازاریان اقتصادی ایران و پیشرفت کشور نیز  که از نظر تولید خاویاری بهترین برند را در سطح جهان داراست شده است. جهت تهیه به نمایندگی رایبد خاویار رجوع بیاورید.

صادرات بهترین خاویار پرورشی

خرید و فروش خاویار پرورشی

خرید و فروش خاویار پرورشی که با وجود کمیاب بودن ماهیان خاویاری و همچنین سخت و دشوار بودن صید این ماهیان، پرورش دهندگان تصمیم به پرورش ماهیان خاویار و تولید خاویار در جهان گرفتند. البته هر ساله بیش از سه تن از خاویار ایرانی در جهان به فروش می رسد. شرکت های تولید کننده و صادرات خاویار در ایران بسیار میباشد که بسیاری معتبر و بسیاری نیز ممکن از تقلبی باشند. شرکت های بسیار بزرگ ایرانی که دارای قدمتی چندین ساله می باشند و همواره انواع برندهای جهانی را در خود جای داده اند. رایبد خاویار بهترین محصولات مورد نظر شما را در اختیارتان قرار میدهد.

خرید و فروش خاویار پرورشی

صادرات خاویار پرورشی به سایر کشورها

صادرات خاویار پرورشی به دلبل اینکه خاویارها یکی از غذاهای پرطرفداران جهان هستند که هم به جهت گوشت های انها و هم تخم های بسیار ارزشمند و گرانبهایشان بسیار فروخته می شود که به درد خواص های درمانی نیز به مصرف میرسانند خریداران ان را. در ایران که خوشبختانه به دلیل داشتن ای و هوای بسیار خوب حدود ۵ نوع از ۲۷ گونه های مرغوب در دریای خزر زندگی میکنند. برای تهیه و خریداری و یا حتی صادرات با اطمینان خاطر به نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایند.

انواع کشورهای صادر کننده خاویار ایران

 • اروپا
 • آسیا
 • ایتالیا
 • بلژیک
 • فرانسه
 • انگلیس
 • ژاپن
 • و…..

صادرات خاویار پرورشی به سایر کشورها

انواع خاویار پرورشی در ایران

انواع خاویار پرورش در ایران در دریای خزر که جزئی از سرزمین بزرگ ایران به شمار می‌آیند، مهم‌ترین زیستگاه طبیعی تعدادی از ماهیان خاویار است. فروش بهترین خاویار ایرانی با طعم شگفت انگیز و رویایی از طریق این فروشگاه اینترنتی امکان پذیر است و شما می توانید بهترین خاویار را با خواص اعجاب انگیز خود در این سایت بیابید. خاویار انواع مختلفی دارد که شامل ۲۷ گونه ماهی است و ۶ نوع آن در دریای خزر زیست می کنند. برای تهیه به سایت نمایندگی رایبد خاویار مراجعه کنید.

انواع خاویارهای پرورشی در ایران

 • خاویار سه صفر رویال
 • خاویار سیبری
 • خاویار ازون برون
 • خاویار الماس
 • خاویار طلایی
 • خاویار فشرده
 • خاویار شیلات
 • خاویار کلاسیک

انواع خاویار پرورشی در ایران

خرید خاویار پرورشی صادراتی

خرید خاویار پرورشی در ایران مجموعه های هستند که تولید و پرورش ماهی خاویاری به صورت تجاری و گسترده را انجام میدهند. اغلب مراکز پرورش ماهی خاویاری در استان های شمالی حاشیه دریای کاسپین تاسیس شده اند. کشور ما ۹۳ درصد خاویار مورد نیاز جهان را تامین می کند که همه این ماده غذایی ارزشمند از دریای خزر بدست می آید. برای صادرات خاویارها از ایران میتوانید به نمایندگی های معتبر محصولات خاویاری ایرانی مانند رایبد خاویار مراجعه نمایید تا محصولاتی بسیار با کیفیت را به همراه قیمت های مناسب صادر نمایید.

خرید خاویار پرورشی صادراتی

خرید خاویار پرورشی ایرانی

خرید خاویار پرورشی خاویار را جهت تمایل به خریداری میتوانید به نمایندگی های معتبر و مراکز خاویار ایرانی در کشور همچون شرکت های تولیدی خاویار ایران، میراث خاویار، رایبد خاویار، دریا خاویار، خاویار قروق تالش و دریا خاویار، مراجعه نمایید. این نمایندگی ها یکی از بزرگترین و معتبر ترین نمایندگی های ایرانی میباشند که دارای بهترین برندها و همچنین قدمتی طولانی نیز میباشند، برای خرید به صورت انلاین به نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید.

خرید خاویار پرورشی ایرانی

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

فروش خاویار فیل ماهی

صادرات بهترین نوع خاویار جهان از ایران

سسهم صادرات بهترین نوع خاویار از ایران چقدر می باشد؟ بهترین نوع خاویار جهان کدام است؟ تولیدکننده …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار