فروش فیل ماهی

فروش فیل ماهی جهت صادرات

استان گیلان یکی از مناطق اصلی فروش فیل ماهی جهت صادرات به کشور روسیه، آذربایجان، گرجستان و ارمنستان است. یکی از مزایای مهم گیلان داشتن مرز مشترک با آذربایجان است که امکان حمل و نقل گوشت ماهی خاویاری را از طریق قطار، تریلی یخچالی و کشتی را میسر کرده است. این پتانسیل بالقوه در گیلان باعث افزایش صادرات انواع ماهیان خاویاری به روسیه و به طور کل کشورهای CIS شده است.

معرفی فروشندگان فیل ماهی و اوزون برون

برای شناختن و معرفی فروشندگان فیل ماهی و اوزون برون لازم است که از شرایط محیطی و استخرداران کشور به ویژه گیلان و مازندران اطلاعات کافی داشته باشید و بدانید هر مجموعه چه میزان ظرفیت تولید دارد و برای فروش انواع فیل ماهی خود چه طرح و هدفی قرار داده است. اکثر استخرداران ایرانی که در حوزه پرورش و تولید ماهی خاویار فعال هستند، از فیل ماهی به عنوان بهترین گرینه یاد می کنند. البته درست هم هست فیل ماهی از لحاظ اقتصادی بسیار مناسب و سود آور است.

 

انواع ماهیان خاویاری در ایران:

 • فیل ماهی یا همان ماهی بلوگا
 • قره برون یا همان تاس ماهی ایرانی
 • چالباش یا همان تاس ماهی روسی
 • ماهی خاویاری شیپ
 • ماهی خاویاری استرلیاد
 • ماهی خاویاری سیبری
 • ماهی خاویاری بستر
 • ماهی خاویاری اوزون برون

معرفی فروشندگان فیل ماهی و اوزون برون

مزایای پرورش فیل ماهی:

 • قیمت بالای خاویار
 • قیمت مناسب برای گوشت
 • پرورش راحت
 • سرعت رشد بالا
 • ضریب تبدیل مناسب
 • فروش راحت ماهی و بچه فیل ماهی
 • مقاومت خوب نسبت به شرایط مختلف در هنگام پرورش
 • میزان بالاتر تولید خاویار نسبت به سایر ماهی های خاویاری
 • تولید ارزشمندترین خاویار ایران از فیل ماهی _ خاویار بلوگا
 • و…

این ها برخی از مواردی است که باعث شده تولید و فروش فیل ماهی در ایران در مقایسه با سایر ماهیان خاویاری رونق بیشتری داشته باشد. البته شاید تنها نکته ایی که این ماهی دارد، زمان دوره بلوغ ماهی است. فیل ماهی در سن ۹ تا ۱۲ سالگی برای اولین بار به خاویار می رسد که در بین سایر گونه های خاویاری طولانی ترین دوره را دارد.

مزایای پرورش فیل ماهی:

پیش فروش فیل ماهی یا ماهی بلوگا جهت صادرات

اگر در فکر خرید و صادرات فیل ماهی هستید بهتر است از بهار و تابستان به فکر پیش خرید، قرار داد و انجام امور صادرات گوشت خاویار باشید. بیشترین صادرات گوشت خاویاری ایران، به کشور روسیه است. روس ها تمایل خرید فیل ماهی یا همان ماهی بلوگا با وزن بالاتر از ۱۰ کیلوگرم را دارند و می خواهند: شکم ماهی خالی شود _ سر و دم ماهی هم جدا گردد و به صورت بسته بندی و یخ زده برایشان ارسال شود. واردات گوشت فیل ماهی به روسیه می تواند برای تولید کنندگان ماهی خاویاری یک فرصت استثنایی باشد و با فروش فیل ماهی به تجار روسی سود خوبی به دست آورند. از همین رو مراکز پرورش ماهی خاویار تمایل به پیش فروش ماهی بلوگا جهت صادرات دارند. و با بستن قرار داد آماده انجام تعهدات هستند.

پیش فروش فیل ماهی یا ماهی بلوگا جهت صادرات

قیمت خرید و فروش فیل ماهی خاویاری

باتوجه به پایین بودن قیمت خرید و فروش فیل ماهی خاویاری ایران در مقایسه با روسیه، بخاطر مهیا بودن شرایط پرورش در سراسر ایران و تولید قابل توجه فیل ماهی خاویاری می شود میزان صادرات گوشت فیل ماهی به روسیه را تا چندین برابر افزایش داد. برای اینکه یک خاویار بسیار عالی را با قیمت کاملا مناسب و ارزان تهیه و خریداری نمایید می توانید به نمایندگی های معتبر و بی واسطه مراکز خرید و فروش ماهیان خاویاری رایبد خاویار در هر کجا از کشور که می باشید مراجعه نمایید و از کیفیت های تمام محصولات است بهره مند شوید.

قیمت خرید و فروش فیل ماهی خاویاری

خرید و فروش فیل ماهی

خرید و فروش فیلم ماهی را میتوانید از نمایندگی رایبد خاویار تجربه نمایید این نمایندگی علاوه بر ماهیان خاویاری فیل ماهی در کنار دیگر انواع گونه ها آنها را در کیفیت های بسیار ارگانیک و درجه یک به همراه بسته بندی های مناسب با صادراتی و برای داخل کشور قوطی فلزی و شیشه ای محصولات را به دست مشتریان خواهند رساند.فیل ماهی از مرغوب ترین گونه های خاویار می باشد که از نظر تکثیر و صادرات رتبه اول را به خود اختصاص نموده است و بزرگترین گونه می باشد.

خرید و فروش فیل ماهی

ویژگی های فیل ماهی خاویاری

از ویژگی های فیل ماهی می توان اشاره به اینکه این ماهی از منظور صادراتی در رتبه اول قرار دارند و اینکه این ماهی بزرگترین ماهی دریای خزر میباشد که خاویاری بسیار خوش طعم و با کیفیت را دارا می باشد. فیلم ماهی از راسته تاسماهیان می باشد که یکی از انواع بزرگترین ماهی خاویاری دریای خزر است. خاویار بلوگا در بین انواع دیگر گونه های خود دارای قطر بزرگترین می باشد و رنگ آن قهوه‌ای روشن می باشد که در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد. برای تهیه ارگانیک و اصل می توانید به نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید.

ویژگی های فیل ماهی خاویاری

خواص خاویار و گوشت فیل ماهی

خاویارها فرقی ندارند که از کدام گونه های خاویاری باشند همه به جهت اصل بودن دارای یک خواص و کیفیت هستند. خاویار را برای سرو کردن و یا نگهداری در خانه باید درون یخچال نگه داشت تا از فاسد شدن ان جلوگیری شود و هنگام سرو بهتر است ان را به صورت سرد و خام سرو نمایند. بسیاری از مصرف کنندگان خاویارهای اصیل ایرانی انها را آن را به شکل خام یا همراه با زرده تخم مرغ یا پیاز خرد شده مصرف می‌کنند. خاویار های شیلات طعم تند تری دارد و آن ها که از ریشه عاشق غذا های دریایی هستند را بیشتر و بهتر جذب می‌کند.

خواص خاویار و گوشت فیل ماهی

فروش ماهی بلوگا

فروش اهی بلوگا در نمایندگی های معتبر و بزرگ کشور صورت میگیرد. خاویار را در هر کجا که میبرید و یا برای مصرف کردن باید در جای سرد مانند یخچال ها به صورت خنک نگهداری شود و یا میتوان انها را در کیف های خاویاری که سرد نگه میدارند محصولات را نگه داشت. این کار باعث جلوگیری از فاسد شدن خاویارها می شود و بهترین راه حل مانند نگهداری در کنار یخ های ژله ای در کنار محصولا میباشد. خاویار کالایی گران قیمت است تنها عده محدودی در داخل به مصرف خاویار می پردازند ان هم به دلیل این میباشد که بسیاری در سال های پیش از فوایدهای خاویار مطلع نبوده اند.

فروش ماهی بلوگا

خرید ماهی بلوگا

خرید ماهی بلوگا و دیگر محصولات را با اطمینان خاطر از خرید بهترین و ارگانیک ترین محصولات خود میتوانید برای تهیه انها به نمایندگی بسیار بزرگ و کاملا مورد اطمینان در کشور و میان بازار صادراتی رایبد خاویار مراجعه نمایید تا هم از کیفیت محصولاتش بهره من شوید و از قیمت های بسیار مناسب ان با نوع هر گونه بهره ببرید. خاویار انواع مختلفی دارد که شامل ۲۷ گونه ماهی است و ۶ نوع آن در دریای خزر زیست می کنند. گوشت ماهی خاویار هم مثل سایر ماهی هاست. اما آنچه موجب متمایز شدن این ماهی از انواع دیگر می شود، تخم آنهاست که به مروارید سیاه نیز مشهور است.

خرید ماهی بلوگا

سایت خرید فیل ماهی ایرانی

سایت خرید ماهی ایرانی از معتبر ترین نمایندگی ها می توان اشاره به رایبد خاویار کرد که مشتریان برای مطلع شدن از لیست قیمت ماهیان و خاویارهای انها میتوانند قبل از خرید به نمایندگی معتبر رایبد خاویار مراجعه نمایند. محصولات کاملا اصیل رایبد خاویار در فروشگاه بسیار بزرگ ان موجود می باشد و جهت تهیه فقط کافیست به سایت فروشگاه مراجعه و از تمام محصولات دیدن نمایید تا خرید بسیار عالی و مطمعن را داشته باشید.

سایت خرید فیل ماهی ایرانی

انواع فیل ماهی خاویاری

انواع فیل ماهی شامل درجه یک و یا دو بودن ان می شود. خاویار بلوگا امپریال یا الماس یکی از بهترین گونه های ماهیان خاویاری در کشور ایران میباشد و بومی دریای خزر است. بهترین نوع خاویار،  خاویار بلوگا است که از فیل ماهی به عمل می آید. یکی از بزرگترین گونه های ماهی در آب های ایران، فیل ماهی است که نسبت به سایر ماهی هایی که خاویار تولید می کنند، کیفیت و طرفداران بیشتری دارد. وزن برخی از فیل ماهی به ۱۴۰۰ کیلو هم رسیده است. این ماهی می تواند بیش از ۱۰۰ سال عمر کند.

انواع فیل ماهی خاویاری

بسته بندی گوشت فیل ماهی

بسته بندی گوشت فیل ماهی در هر نمایندگی متفاوت می باشد که رایبد خاویار محصولات خود را در بسته بندی های شیک و قوطی یا شیشه ای بین مشتریان به عرضه در می اورد. بسته بندی خاویار را مراکز پخش و تولید خاویاری بر عهده دارند که انواع خاویارهای مرغوب ایرانی را به صورت اصل پس از تولید انها در بسته بندی های شیشه ای و قوطی در اختیار نمایندگی های معتبر فروش خاویاری و همچنین بازارهای داخلی و خارجی قرار میدهند

سایت خرید انواع ماهیان خاویاری

 • رایبد خاویار
 • خاویار ایران
 • دریا خاویار
 • میراث خاویار
 • خاویار کالچر
 • خاویار قروق تالش
 • و…….

بسته بندی گوشت فیل ماهی

آخرین قیمت ماهی بلوگا

اخرین قیمت خاویار مربوط به امسال در میان هر مرکز فروش فرق می کند و برای مطلع شدن از بهترین قیمت ها جهت تهیه میتوانید به نمایندگی رایبد خاویار در کشور و خارج از کشور مراجعه نمایید. در گذشته ماهیان خاویاری را با یک چکش پلاستیکی بیهوش می‌کردند و بعد خاویار آن را خارج و گوشت آن را می‌فروختند. ولی امروزه در بین نمایندگی ها و مزارع پرورشی عمل سزاریان نیز روی ماهیان صورت میگیرد.

آخرین قیمت ماهی بلوگا

 

ماهی بلوگا درجه یک

ماهی خاویاری بلوگا بزرگ‌ ترین ماهی آب‌ های داخلی ایران است که از نقطه نظر کیفیت خاویار رتبه اول را به خود اختصاص داده‌ است نام دیگر آن بلوگا است و نمونه‌ هایی از آن با وزنی در حدود ۱۴۰۰ کیلوگرم و سنی بیش از ۱۰۰ سال صید شده‌ است. هر ۲ یا ۳ سال یک بار تخم ریزی می‌کند و بین ۱۴ و ۱۷ سالگی بالغ می‌شود و به واسطه بهترین خاویار، رتبه گرانترین ماهی و خاویار جهان را داراست. جهت تهیه به سایت معتبر و برند رایبد خاویار رجوع بیاورید تا از خرید خود رضایت کامل را به همراه داشته باشید.

ماهی بلوگا درجه یک

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت ماهی خاویار

قیمت ماهی خاویار دریای خزر

قیمت ماهی خاویار در فروشگاه های مختلف می تواند متفاوت باشد و بستگی به کیفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار